Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Rady Konsultacyjne dla antykomunistów

Prawie we wszystkich województwach powołane zostały Wojewódzkie Rady Konsultacyjne do Spraw Działaczy Opozycji Antykomunistycznej i Osób Represjonowanych z Powodów Politycznych. Danych brakuje z Lubelskiej i Dolnośląskiej.

Poniżej zestawienie członków Rad. Informacje będą uzupełniane na bieżąco.

Żródło: Internet

 

 

 

Dolnośląska

Brak danych

1.         Jerzy Langer

2.         Zbigniew Zubel  -  przewodniczący

 

Kujawsko-pomorska

1.         Michał Leszczyc-Grabianka

2.         Dariusz Jaworski

3.         Zbigniew Nowak

4.         Jan Raczycki

5.         Jerzy Przybylski

6.         Jan Wyrowiński

 

Lubuska

1.         Aleksander Cholewa

2.         Tadeusz Horbacz

3.         Kazimierz Hukiewicz

4.         Edward Lipiec

5.         Andrzej Perlak

6.         Marek Rusakiewicz

7.         Waldemar Rusakiewicz

8.         Ryszard Szablowski

9.         Maciej Jankowski

 

Lubelska

Brak danych

 

Łódzka

1.         Andrzej Słowik  -  przewodniczący

2.         Zdzisław Dudek 

3.         Krzysztof Frątczak

4.         Henryk Marczak

5.         Marek Michalik  

6.         Marian Miszalski

7.         Piotr Morta

8.         Wiesław Urbański

 

Mazowiecka

1.         Andrzej Chyłek

2.         Alina Cybula-Borowińska  -  przewodnicząca

3.         Jarosław Guzy

4.         Sławomir Karpiński

5.         Paweł Kołkiewicz

6.         Krzysztof Lancman

7.         Wiesław Mizerski

8.         Janusz Olewiński

9.         Andrzej Snarski 

 

Małopolska

1.         Stanisław Brzeźniak

2.         Krzysztof Bzdyl

3.         Piotr Hlebowicz

4.         Janusz Januszewski

5.         Antoni Lis

6.         Ryszard Majdzik  -  przewodniczący

7.         Jacek Smagowicz

8.         Zdzisław Szczur

9.         Andrzej Szkaradek

 

Opolska

1.         Bogusław Bardon   -   przewodniczący

2.         Zdzisław Bernacki,

3.         Zbigniew Bitka,

4.         Kazimierz Hulboj,

5.         Krzysztof Kowalewski,

6.         Marek Stelmach,

7.         Jacek Szumański.

 

Podkarpacka

1.         Adam Kantor

2.         Jan Kot

3.         Henryk Kozik

4.         Marian Krztoń   -   przewodniczący

5.         Mieczysław Liber

6.         Kazimierz Poniatowski

7.         Adam Śnieżek

8.         Tadeusz Trelka

9.         Janusz Trybus

 

Podlaska

1.         Jerzy Antoni Jamiołkowski

2.         Cezary Antoni Nowakowski

3.         Krzysztof Florczykowski

4.         Janusz Witold Skowroński

5.         Stanisława Józefa Korolkiewicz   -   przewodnicząca

6.         Teresa Steckiewicz

7.         Lech Feszler

 

Pomorska

1.         Magdalena Czachor

2.         Roman Dambek

3.         Stanisław Fudakowski

4.         Barbara Hejcz

5.         Anna Stawicka-Kołakowska

6.         Izabella Lipniewicz

7.         Edward Mȕller

8.         Andrzej Osipów

9.         Roman Zwiercan

 

Śląska

1.         Eugeniusz Karasiński

2.         Zbigniew Klich

3.         Zbigniew Kupisiewicz

4.         prof. Grzegorz Opala

5.         Przemysław Miśkiewicz

6.         Alojzy Pietrzyk

7.         Anna Rakocz

8.         Andrzej Sikora

9.         Andrzej Rozpłochowski - przewodniczący

 

Świętokrzyska

1.       Waldemar Bartosz

2.       Edward Dudek

3.       Marian Lasek

4.       Helena Obara

5.       Paweł Perchel  -  przewodniczący

6.       Władysław Rutkiewicz

7.       Jerzy Stopa

 

Warmińsko-mazurska

1.         Władysław Kałudziński

2.         Tadeusz Chmielewski

3.         Tadeusz Lubaszewski

4.         Stefan Śnieżko

5.         Wojciech Ciesielski

6.         Wiesław Pietraszewski

7.         Marek Przybysz

8.         Tomasz Kosior

9.         Marek Jaskuła

 

Wielkopolska

1.         Waldemar Handke

2.         Szymon Łukasiewicz

3.         Maciej Musiał

4.         Barbara Napieralska

5.         Janusz Pałubicki

6.         Andrzej Radke

7.         Zenon Wechmann

 

Zachodniopomorska

1.         Paweł Piotr Barański,

2.         Grzegorz Durski,

3.         Leszek Duklanowski,  -   przewodniczący

4.         Tadeusz Wołyniec,

5.         Wojciech Woźniak,

6.         Edmund Bilicki,

7.         Mieczysław Ustasiak,

8.         Agnieszka Ewa Dąbrowska,

9.         Jerzy Sekuła.