Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Krzyż Wolności i Solidarności - odznaczeni

Krzyż Wolności i Solidarności - polskie państwowe odznaczenie cywilne, nadawane działaczom opozycji wobec dyktatury komunistycznej w PRL. Zostało ustanowione uchwałą z dnia 5 sierpnia 2010r.

 

 

 

Lista osób odznaczonych Krzyżem Wolności i Solidarności w Regionie Świętokrzyskim 

(w poszczególnych miastach/powiatach kolejność alfabetyczna)

 

STARACHOWICE

  1.                          Adamczyk Robert Jerzy
  2.           +Barszowska Teresa
  3.                           Berak Cezary Hubert
  4.                            Boski Antoni Paweł
  5.            +Brodawka Święcicki Kazimierz
  6.                          Ćwieluch Krzysztof Józef,
  7.           +Dajewski Edward
  8.                           Daniszewski Krzysztof Józef
  9.                          Dobrowolska Teresa
  10.                           Drygulski Stanisław Józef,
  11.           Dudek Edward
  12.                           Gonciarz Mieczysław Jerzy
  13.            Kaczor Janusz
  14.                          + Karkocha Krzysztof Jerzy
  15.           Kellner Jadwiga
  16.                         Kempiński Czesław Jan
  17.                         Kępa Piotr
  18.           Kosior Stanisław
  19.                         Kowalczyk Maria Mirosława,
  20.                         Kowalczyk Tadeusz Jan
  21.           Kowalski Bogdan Stanisław
  22.                         Krupa Adam Jan
  23.                         Krzyżowska Jolanta Maria
  24.           Lasek Marian
  25.           Markowska Aleksandra
  26.                         Markowski Andrzej Jan
  27.                         Markowska Ewa
  28.           Markowski Tadeusz
  29.           +Michałek Franciszek Jerzy
  30.                         Muzyka Grażyna Janina,
  31.                         Myszka Krzysztof Stanisław,
  32.                         Niedopytalski Krzysztof Włodzimierz,
  33.           Nowak Leszek
  34.                         Ofman Tomasz Stanisław
  35.           Paniec Aleksander
  36.                         Perchel Paweł Daniel,
  37.                        + Pogłódek Stanisław Wacław
  38.           Pogłódek Teresa
  39.           +Pomianowska Wanda
  40.                         Pryciak Andrzej
  41.           +Pytlarz Michał
  42.           +Rafalski Zbigniew 
  43.           +Różalska Gąsowska Henryka
  44.                         Sadowski Jacek
  45.                         Szczygieł Stanisław Leon
  46.                         Walendzik Grzegorz Marcin
  47.           +Walendzik Jadwiga
  48.                         Wierzbiński Jerzy Roman
  49.                         Witek Andrzej
  50.           +Wójcik Barbara
  51.                         +Wuj Roman,

 

SKARŻYSKO

  1.            Gałczyński Mirosław Aleksander
  2.            Górlicki Daniel
  3.            Jurczyk Teresa Małgorzata
  4.            Michalski Zdzisław Leon
  5.            Nurzyński Krzysztof
  6.            Ryś Bogdan
  7.            Stopa Jerzy
  8.            Sztando Ryszard
  9.            Tomtas Ryszard
  10.            Ungier Edward
  11.            Woźniak Mieczysław Józef
  12.            Żmijewski Zdzisław                                          

 

 

OSTROWIEC  ŚW.

  1.                             Błaszczak Ludwik
  2.            Borowiec Jerzy
  3.            Górczyński Józef
  4.                            Kropielnicki Ludwik
  5.            Minkina Robert
  6.            Poprawa Franciszek
  7.            Tabaszewski Marek Maciej ks.
  8.                             Wilczyńska Danuta

 

KOŃSKIE

  1.                           Obara Helena

 

KIELCE

  1.                            Arczyński Wojciech
  2.            Bartosz Waldemar
  3.            Bieniek Stanisław
  4.            Braun Juliusz
  5.            Dębski Wojciech
  6.            Gawlik Stanisława Marianna
  7.            Jasińska Cecylia
  8.            Jaworski Marian
  9.            Mazur Zygmunt
  10.            Migas Bogdan
  11.            Karyś Edward Eugeniusz
  12.            Kopyciński Czesław
  13.            Kowalczyk Tadeusz
  14.            Kozłowski Marian Józef
  15.            Krawczyk Janusz Stefan
  16.            Kułan Stanisław Tadeusz
  17.            Kuranda Czesław
  18.            Kurowska Irena
  19.            Kwiecień Leszek
  20.            Piątkowski Andrzej Stanisław
  21.                            Płoski Michał
  22.            Rumas Mieczysław 
  23.            Rutkiewicz Władysław
  24.            Rzepka Edward
  25.            Sarna Edmund
  26.            Serek Szczepan
  27.            Sobieraj Edward
  28.                            Ślusarski Henryk
  29.            Urbaniak Wincenty
  30.                             Zagrodzki Feliks
  31.                            Żurowska Krystyna

 

OŻARÓW

  1.            Kołacz Stanisław Bogdan

 

PIŃCZÓW

  1.                             Łata Jan Stefan

SANDOMIERZ

  1.                             Prochowska Frańczak Maria
  2.            Tinc Stanisław

 

STASZÓW

  1.            Małobęcki Józef Feliks

 

STĄPORKÓW

  1.            Leśniak Kazimierz

 

WŁOSZCZOWA

  1.                          Łabuda Marek ks.
  2.           Żesławski Zbigniew