Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Krzyż Wolności i Solidarności - odznaczeni

Krzyż Wolności i Solidarności - polskie państwowe odznaczenie cywilne, nadawane działaczom opozycji wobec dyktatury komunistycznej w PRL. Zostało ustanowione uchwałą z dnia 5 sierpnia 2010r.

 

 

 

Lista osób odznaczonych Krzyżem Wolności i Solidarności w Regionie Świętokrzyskim 

(w poszczególnych miastach/powiatach kolejność alfabetyczna)

 

STARACHOWICE

  1.                          Adamczyk Robert Jerzy
  2.           Barszowska Teresa
  3.                           Berak Cezary Hubert
  4.                            Boski Antoni Paweł,
  5.                          Ćwieluch Krzysztof Józef,
  6.                           Daniszewski Krzysztof Józef
  7.                          Dobrowolska Teresa
  8.                           Drygulski Stanisław Józef,
  9.           Dudek Edward
  10.                           Gonciarz Mieczysław Jerzy
  11.                           Karkocha Krzysztof Jerzy
  12.           Kellner Jadwiga
  13.                         Kempiński Czesław Jan
  14.                         Kępa Piotr,
  15.                         Kowalczyk Maria Mirosława,
  16.                         Kowalczyk Tadeusz Jan,
  17.                         Krupa Adam Jan
  18.                         Krzyżowska Jolanta Maria
  19.           Lasek Marian
  20.                         Markowska Ewa,
  21.                         Markowski Andrzej Jan
  22.           Michałek Franciszek Jerzy
  23.                         Muzyka Grażyna Janina,
  24.                         Myszka Krzysztof Stanisław,
  25.                         Niedopytalski Krzysztof Włodzimierz,
  26.                         Ofman Tomasz Stanisław,
  27.                         Perchel Paweł Daniel,
  28.                         Pogłódek Stanisław Wacław
  29.           Pogłódek Teresa
  30.           Pomianowska Wanda
  31.                         Pryciak Andrzej
  32.           Pytlarz Michał
  33.           Rafalski Zbigniew 
  34.                         Sadowski Jacek
  35.                         Szczygieł Stanisław Leon
  36.                         Walendzik Grzegorz Marcin
  37.           Walendzik Jadwiga
  38.                         Wierzbiński Jerzy Roman
  39.                         Witek Andrzej
  40.                         Wuj Roman,

 

SKARŻYSKO

  1.            Górlicki Daniel
  2.            Michalski Zdzisław Leon
  3.            Nurzyński Krzysztof
  4.            Ryś Bogdan
  5.            Stopa Jerzy
  6.            Sztando Ryszard
  7.            Tomtas Ryszard
  8.            Ungier Edward
  9.            Woźniak Mieczysław Józef
  10.            Żmijewski Zdzisław                                          

 

 

OSTROWIEC  ŚW.

  1.                             Błaszczak Ludwik
  2.            Górczyński Józef
  3.                            Kropielnicki Ludwik
  4.            Minkina Robert
  5.            Poprawa Franciszek
  6.                             Wilczyńska Danuta

 

KOŃSKIE

  1.                           Obara Helena

 

KIELCE

  1.                            Arczyński Wojciech
  2.            Bartosz Waldemar
  3.            Bieniek Stanisław
  4.            Braun Juliusz
  5.            Dębski Wojciech
  6.            Gawlik Stanisława Marianna
  7.            Jasińska Cecylia
  8.            Jaworski Marian
  9.            Mazur Zygmunt
  10.            Migas Bogdan
  11.            Kopyciński Czesław
  12.            Kowalczyk Tadeusz
  13.            Kozłowski Marian Józef
  14.            Krawczyk Janusz Stefan
  15.            Kułan Stanisław Tadeusz
  16.            Kurowska Irena
  17.            Kwiecień Leszek
  18.                            Płoski Michał
  19.            Rumas Mieczysław 
  20.            Rzepka Edward
  21.            Sarna Edmund
  22.                            Ślusarski Henryk
  23.                             Zagrodzki Feliks
  24.                            Żurowska Krystyna

 

 SANDOMIERZ

  1.                             Prochowska Frańczak Maria
  2.            Tinc Stanisław

 

STASZÓW

  1.            Małobęcki Józef Feliks

 

STĄPORKÓW

  1.            Leśniak Kazimierz

 

WŁOSZCZOWA

  1.                          Łabuda Marek ks.
  2.           Żesławski Zbigniew- Włoszczowa